Według wielu z nas ubezpieczyciel niestety celowo proponuje poszkodowanym zaniżone odszkodowanie za auto po wypadku lub kolizji. Dlaczego? Wie on doskonale, że praktycznie nikt z czujących się jako poszkodowani klienci nie upomni o swoje pieniądze.

W całym szoku, nerwach, braku czasu i szukaniu niejednokrotnie części do samochodu, dobrego mechanika, człowiek który dostanie szybko przelew na konto automatycznie staje się zadowolony. Myśli sobie wówczas: „wow! Oni naprawdę szybko działają!” Nic bardziej mylnego.

Nie daj się nabrać takiemu trikowi psychologicznemu. Myślisz, że skoro otrzymałeś przelew na konto to sprawa jest zakończona, ubezpieczyciel zrobił wszystko, a Tobie nic się więcej nie należy? Nie prawda! Warto upomnieć się o swoje pieniądze.

W podobnej sytuacji znalazł się Pan Marek, który dostał zaniżone odszkodowanie za rozbity zderzak w swoim uszkodzonym fordzie focusie z 2012 roku. U mechanika okazało się, że pieniądze z wypłaconego odszkodowania nie wystarczą nawet na pokrycie szkody uszkodzonego samochodu, bo odszkodowanie było zaniżone! Ubezpieczyciel zapomniał doliczyć kosztów demontażu części, zatrzasków, osłon halogenów, nowych żarówek, mocowań…. Dużo by wymieniać.

Na szczęście dzięki naszej pomocy Pan Marek będzie mógł już za kilka miesięcy cieszyć się z pieniędzy. Dzięki naszej pomocy otrzyma pełne odszkodowanie! Zdobądź swoje odszkodowanie, skorzystaj z naszego bezpłatnego kalkulatora i wylicz sumę, którą powinieneś otrzymać. To Twoje pieniądze, więc należą się Tobie. Nie chcesz przecież, przez zaniżone odszkodowanie z OC sprawcy, dopłacać do naprawy swojego auta. Przecież nie byłeś winny.